RUSZTOWANIA - DESKOWANIA - DRABINY - MASZYNY I SPRZĘT BUDOWLANY
sprzedaż - wynajem - serwis - transport

O FIRMIE


TOP-BUD jest firmą zajmującą się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego.

Działalność prowadzimy od kwietnia 1997r. rozpoczynając od sprzedaży drabin i rusztowań. Obserwując zapotrzebowanie klientów poszerzyliśmy naszą ofertę handlową w zakresie sprzedaży maszyn budowlanych oraz szalunków jednocześnie wprowadzając usługi wynajmu początkowo rusztowań, a w dalszej kolejności szalunków, maszyn budowlanych oraz innych urządzeń niezbędnych przy pracach remontowych, budowlanych i wyburzeniowych.

W sprzedaży proponujemy bardzo szeroką ofertę maszyn i urządzeń znanych marek wiodących producentów na rynku polskim jak i światowym między innymi takich jak HONDA, BOBCAT, INGERSOLL RAND, KRAUSE, LAYHER, BELLE.

Ofertę wynajmu sprzętu kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują skorzystać z urządzeń oferowanych przez naszą firmę. Jako nieliczni posiadamy tak szeroką, kompleksową i profesjonalną ofertę rozpoczynając od sprzętu do robót ziemnych (minikoparki, miniładowarki) poprzez szalunki (ścienne, stropowe), rusztowania (elewacyjne, przejezdne, warszawskie), sprzęt do wylewania betonu (zacieraczki, listwy i buławy wibracyjne, przecinarki), zagęszczania gruntu (walce, ubijaki, zagęszczarki), oraz inne takie jak: kosze zsypowe, sprężarki, sprzęt wyburzeniowy, agregaty prądotwórcze, pompy szlamowe, nagrzewnice, wiertnice itp.

Poza wynajmem sprzętu proponujemy również usługi pomocnicze takie jak: transport, wykwalifikowaną obsługę operatorską koparki, ładowarki oraz montaż rusztowań.

Wiele lat pracy przy montażu rusztowań pozwoliło na uzyskanie bogatego doświadczenia i wzięcie udziału w wielu poważnych realizacjach inwestycyjnych, remontowych i budowlanych na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Do nich zaliczyć możemy między innymi budowy Sali koncertowej szkoły muzycznej, Castoramy, Sarniego Stoku, odrestaurowanie wielu obiektów przemysłowych, kamienic i obiektów sakralnych w Bielsku-Białej, Cieszynie, Żywcu czy też postawienie konstrukcji z rusztowań przeznaczonych do sportów extremalnych. W 1998 roku TOP-BUD przystąpił do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Rusztowaniowych, a w późniejszym okresie był współzałożycielem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań, której jest członkiem do dnia dzisiejszego.

Od początku działalności TOP-BUD realizuje zapotrzebowanie rynku na profesjonalny, bezpieczny, nowoczesny sprzęt, urządzenia i usługi z nim związane, proponujemy naszą ofertę handlową, jednocześnie poszerzając zakres usług, nieustannie inwestując w nowe urządzenia oraz dbając o jakość sprzętu przeznaczonego do wynajmu.Wszystkich serdecznie zapraszamy do współpracy!

Top-Bud Bielsko Biała :: wypożyczalnia rusztowań, drabiny aluminiowe, wynajem rusztowań,
wynajem maszyn budowlanych, kontenery budowlane, deskowania, szalunki, sprzedaż rusztowań, deskowań, maszyn budowlanych
www.top-bud.ig.pl